YMCA

KROUŽKY

IMG_2807

Anglické Divadlo

Divadlo v angličtině je velmi účinný zbůsob, aby se studenti naučili komunikovat více plynule. Dává to jazyk do kontextu a pomáhá to studentům být více flexibilní, když komunikují. Anglické divadlo je pro děti od třetí třídy až teenagery, pak pro předškoláky až druhá třída.

Biblický a Čtecí Klub

Tenhle kroužek je dvě hodiny zábavy a pomáhá dětem růst v těle, mysli a duši. Každý týden se děti učí anglicky pomocí písniček, Biblických příběhů a spoustu zábavných aktivit.
Téma v roce 2021-2022 je Ovoce Ducha. Příběhy a aktivity jsou o lásce, radosti, pokoji, trpělivosti, laskavosti, dobrota, věrnosti mírnost a sebe ovládání.
Každý týden se děti učí pravidla fonetiky, které jim pomáhají si postavit pevný základ pro plynulé čtení. Studenti čtou příběhy z naše knihovny a časem dělají skvělý pokrok.
Kroužek je každou středu od 9:00 do 11:00.

IMG_6160
IMG_8292

Lukostřelba

Lukostřelba je sport pro tělo, mysl i duši. Tenhle kroužek vedou certifikované trenéři lukostřelby. Rozvíjí to soustředení, sílu v horní části těla, a sebejistotu. Kroužek probíhá 8 týdnu na jaře a 8 týdnu na podzimu.

Fyzikální Kroužek

Každou středu od 11.00 do 12.30 se děti scházejí na fyzikálním kroužku. Provádíme různé fyzikální pokusy, měříme a vážíme, převádíme jednotky, porovnáváme rychlosti autíček, měříme síly a mnohé další. Děti pracují v týmech a na základě své šikovnosti při domácí práci i aktivitě při hodinách získávají body pro tým, které budou moci zužitkovat v naší velké závěrečné soutěži.

physicscrop
282103676_331767115585825_6724780672961647181_n

Přírodovědný Kroužek

Pod vedením zkušené paní lektorky se děti letos prodírají základy přírodovědy. Zkoumají vesmír, znaky živých organismů, chování buněk a hmyzu. Chodí na přírodovědné vycházky, pozorují život v hmyzí říši pouhým okem, pod lupou i mikroskopem.
Přírodovědný kroužek probíhá každé druhé úterý od 11.00 do 12.30.

Dětská Univerzita

Naše děti chodí i na univerzitu! Letos máme domluveno osm fyzikálních seminářů na různá témata. Děti se učí ve vybavených učebnách a laboratořích a objevují tak zákonitosti okolního světa.

Zapadoceska-univerzita-1000x666x1
IMG_1273

Rodiče s Předškoláky

Tento kurz je určen speciálně pro rodiče a jejich předškoláky. Každý týden si děti poslechnou příběh, vyrobí si svačinu, zazpívají si písničky, zahrají si hry a mnoho dalšího. Protože opakování je pro učení jazyka velmi důležité, nabízíme každý měsíc jiné téma, kde se příběh opakuje každý týden. Používáme klasické dětské příběhy, biblické příběhy a příběhy skutečných hrdinů.