Úvod

FB

KROUŽKY

IMG_6160

Jazykové

Výuka AJ všech úrovní, hravě konverzační hodiny i příprava na mezinárodní certifikáty – kurzy probíhají denně. Chcete-li najít nejvhodnější skupinu pro Vás či Vaše dítě, kontaktujte nás (email: lenicka.z(zavináč)email.cz)

Cena 2000 až 3000 Kč za pololetí podle velikosti skupinky

Výuka NJ pro malé skupinky

Výuka ČJ pro cizince – každé úterý 18:00 – 19:30, tento kurz je zdarma (aktivita podpořena z dotace Ministerstva vnitra a Úřadu Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky v rámci systému výzev na výdaje realizované v projektech obcí na podporu integrace držitelů dočasné ochrany na lokální úrovni v roce 2023)

Vzdělávací

Doučování dle individuálních potřeb dítěte

Přírodovědný kroužek – příležitostné přírodovědné vycházky do přírody, kurz je zdarma (aktivita podpořena z dotace Ministerstva vnitra a Úřadu Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky v rámci systému výzev na výdaje realizované v projektech obcí na podporu integrace držitelů dočasné ochrany na lokální úrovni v roce 2023)

282103676_331767115585825_6724780672961647181_n

Psaní na PC

Kurz psaní na PC všemi deseti prsty pro starší školní děti

Tvořivé a herní

Šikovné tlapky – kurz plný tvůrčích činností. Kreslíme, malujeme, vyrábíme. Každý čtvrtek od 15 do 16:15. Pro děti od čtyř let.

Deskovky – hraní deskových, karetních a jiných her. Každý pátek 15-16:00. Kurz je zdarma (aktivita podpořena z dotace Ministerstva vnitra a Úřadu Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky v rámci systému výzev na výdaje realizované v projektech obcí na podporu integrace držitelů dočasné ochrany na lokální úrovni v roce 2023)

Logohraní – nácvik správného mluvení formou zábavných aktivit (zatím příležitostně, od září  plánováno pravidelně)

ctyrlistek
physicscrop

Kroužky pro domškoláky

Kroužky probíhající i v době školní výuky primárně určené dětem, které se vzdělávají doma s rodiči

Pondělní domškola – předškoláci až třetí třída – čeština a matematika hravě (pondělí 9-10:15)

Příprava na přijímací zkoušky – děti z druhého stupně (pondělí 9-10:15)

Přírodověda pro domškoláky – přírodověda hravě (pondělí 10:30-12:00)

Středeční domškola – tematicky zaměřené aktivity na určité téma, teorie,  praktické aktivity, angličtina (9-12:00)

 

 

Sportovní kroužky

Gymnastika – pondělí, středa 15.30-16.45

Zumba a strečink s Natali – každý čtvrtek 17:00, Raisova 96

Gymnastika

Od září 2024 plánujeme rozšířit nabídku o tyto kroužky:

  • Logohraní (nejen) pro předškoláky – zábavné aktivity podporující rozvoj řeči
  • Mladý inženýr – Kreativně-technický kroužek pro všechny děti, které rády staví a rády si hrají. U nás si užijí spoustu zábavy i poznání s unikátní konstrukční stavebnicí Infento.

Každý zná Lego. Infento je podstatně větší a reálné! Infento je první stavebnicí na světě, která umožňuje stavět reálná vozítka. Jejich velikost i obtížnost sestavení přitom roste úměrně s věkem žáků. Sestavíte tak skateboard, koloběžku, tříkolku, motorku, čtyřkolku, ale i konstrukce jako jeřáb, váhy či odpalovací rampu. Vše závisí jen na vaší kreativitě.

Odkaz na stavebnici: https://www.aktivnitrida.cz/produkty/konstrukcni-stavebnice-infento

  • Němčina s rodilým mluvčím
  • Sportujeme v přírodě
Část aktivit je podpořena z dotace Ministerstva vnitra a Úřadu Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky v rámci systému výzev na výdaje realizované v projektech obcí na podporu integrace držitelů dočasné ochrany na lokální úrovni v roce 2023 a 2024.