YMCA

TÁBORY

Letošní Tábory

Homeschool Camp
Reach-for-the-Stars

Po stopách zvířátek (tvořivá dílnička)

Termín 17.- 21.7. 2023

Tábor plný vyrábění, kreslení a tvoření, ale i her a výprav do přírody. Program začíná každý den v 8.30, ale děti můžou přijít už v 8.00. Dvě svačiny a oběd zajištěn. Důraz klademe na hravou formu veškerých aktivit, vzájemné porozumění a týmovou spolupráci dětí. Aktivity jsou vybírány podle věku přihlášených dětí. Tábor probíhá v naší nové klubovně v Habrmanově ulici 973, na přilehlé zahradě a v blízkém lese. Budeme venku, jak to jen půjde. Budeme si hrát, tvořit a učit se nové věci. Budeme kreslit zvířecí stopy pomocí uhlu, skládat origami, modelovat stopy i otisky rukou a nohou, vytvářet zvířátka z ruliček papíru, rozeznávat zvuky zvířátek. Součástí tábora bude i anglické okénko. Na zahradě je i bazén, za hezkého počasí tedy plavky s sebou! Konec vždy v 15.00

Cena 2 600 Kč, sourozenec 2 300 Kč.

Wild West

Anglický tábor plný dobrodružství z Divokého západu. Termín 24. – 28.7. 2023. Program začíná každý den v 8.30, ale děti můžou přijít už v 8.00. Dvě svačiny a oběd zajištěn. Během tábora se děti naučí mnoho anglických slovíček, které budou pravidelně procvičovat při různých hrách a konverzačních aktivitách. Důraz klademe na hravou formu veškerých aktivit, vzájemné porozumění a týmovou spolupráci dětí. Aktivity jsou vybírány podle věku přihlášených dětí. Tábor probíhá v naší nové klubovně v Habrmanově ulici 973, na přilehlé zahradě a v blízkém lese. Budeme venku, jak to jen půjde. Budeme si hrát, tvořit a učit se nové věci. Na zahradě je i bazén, za hezkého počasí tedy plavky s sebou! Konec vždy v 15.00.

Cena 2 600 Kč, sourozenec 2 300 Kč.

Olympic games

Termín 31.7. -4.8. 2023

Anglický tábor plný pohybu a dobrodružství, a  to nejen pro milovníky angličtiny a sportu. Program začíná každý den v 8.30, ale děti můžou přijít už v 8.00. Dvě svačiny a oběd zajištěn. Během tábora se děti naučí mnoho anglických slovíček, které budou pravidelně procvičovat při různých hrách a konverzačních aktivitách. Důraz klademe na hravou formu veškerých aktivit, vzájemné porozumění a týmovou spolupráci dětí. Aktivity jsou vybírány podle věku přihlášených dětí. Tábor probíhá v naší nové klubovně v Habrmanově ulici 973, na přilehlé zahradě a v blízkém lese. Budeme venku, jak to jen půjde. Budeme si hrát, tvořit a učit se nové věci. Na zahradě je i bazén, za hezkého počasí tedy plavky s sebou! Konec vždy v 15.00.

Cena 2 600 Kč, sourozenec 2 300 Kč.

Příroda čaruje i maluje (tvořivá dílnička)

Termín 7. -11.8. 2023

Tábor plný vyrábění, kreslení a tvoření, ale i her a výprav do přírody. Program začíná každý den v 8.30, ale děti můžou přijít už v 8.00. Dvě svačiny a oběd zajištěn. Důraz klademe na hravou formu veškerých aktivit, vzájemné porozumění a týmovou spolupráci dětí. Aktivity jsou vybírány podle věku přihlášených dětí. Tábor probíhá v naší nové klubovně v Habrmanově ulici 973, na přilehlé zahradě a v blízkém lese. Budeme venku, jak to jen půjde. Budeme si hrát, tvořit a učit se nové věci. Budeme sbírat přírodniny, určovat je a tvořit s nimi, navlékat korálky i vytvářet boso-dráhu. Děti se můžou těšit na trampolínu, deskové hry, chození a chůdách a mnohé další. Součástí tábora bude i anglické okénko. Na zahradě je i bazén, za hezkého počasí tedy plavky s sebou! Konec vždy v 15.00.

Cena 2 600 Kč, sourozenec 2 300 Kč.

English camp

Anglický tábor na konci prázdnin od 21.8. do 25.8. 2023

Letos se při našem putování vydáme na samý začátek narnijských příběhů, do doby, ve které Narnie teprve vznikala. 

Tábor bude probíhat od pondělí do pátku na zahradě na konci Havlenovy ulice, vždy od 8.30 do 15.00. (Děti můžou přicházet už v 8.00.)
Děti zažijí spoustu dobrodružství a mnoho se toho naučí. Budou rozděleny do malých skupinek, z nichž každou povedou dva lektoři, minimálně jeden z Ameriky. Každý den je čeká divadelně ztvárněný kus příběhu, který je uvede do děje a aktivit daného dne. Děti budou sbírat body pro svůj tým v soutěžích i anglických úkolech, v konverzačních aktivitách i za dobré skutky.
Tábor se koná pod širým nebem, k dispozici však máme velké množství party stanů, ve kterém každý tým najde své zázemí.
Co se stravy týče, zajišťujeme dopolední svačinu, oběd a odpolední svačinu. Vzhledem k tomu, že na pozemku není tekoucí voda, je nutné, aby děti měly s sebou svou nádobu na oběd a příbor.
Program bude probíhat na zahradě a v přilehlém lese, děti tedy vhodně oblečte.
Součástí tábora jsou i malá křesťanská okénka, během nichž dětem ukazujeme spojitost narnijského příběhu s příběhy z Bible.
Cena 2 600 Kč, sourozenec 2 300 Kč.
 

Loňské Tábory

IMG_2852

Tábor pro Domškoláky

20.-24. června 2022. Me, Myself, and Eye: Pohled na lidskou anatomii. Rodiny s dětmi v domácím vzdělávání čekají vědecké pokusy, hry a spousta zábavných aktivit, které nám pomohou poznat lidské tělo. Praktické učení o orgánech, trávicí soustavě, plicích, srdci, kosterní soustavě a mnoha dalších věcech s rodilými mluvčími v angličtině.

Anglický Tábor - Kolem Světa

Poznejte země a kultury celého světa prostřednictvím zábavných her, umění, výletů a mnoha dalších aktivit.
Vedou Eliška Vachová a Kristi Dulany
Probíhá od 8. do 12. srpna 2022. 8:00-4:00

IMG_5359
0E6A3662

Tábor Narnie - Plavba Jitřního Poutníka

Pojďte se s námi plavit po mořích Narnie a učit se anglicky prostřednictvím rekonstrukce knihy C. S. Lewise Cesta Jitřního Poutníka.
Letos se budeme plavit po mořích, staneme se drakem, budeme bojovat s otrokáři a dorazíme k Aslanovu břehu. Tento tábor bude jistě dobrodružný. Přidejte se k nám.
22.-25. srpna 2022